Anmälda

Totalt antal anmälda löpare: 42


Nr. Namn Förening/Stad
1. Madelene Andersson
2. Sofie Hovander Freeflow running Hässleholm
3. Matilda Kristen ÅStrand Eslöv
4. Agneta Levin Freeflow running Hässleholm
5. Lena Persson Hässleholm
6. SARA SAND ÖLLSJÖ
Nr. Namn Förening/Stad
1. Elna Andersson Helsingborg
2. Annika Karlsson FK Snapphanarna
3. Ylva Karlsson Släkten
4. Susanne Larson Malmö
5. Jana Larsson Hässleholm Freeflow
6. Ann-Margret Lindquist Sösdala
7. Lotta Mörck Hässleholms OK
8. Caroline Persson HLK-92
9. Marie-Louise Rasmusson Hässleholm freeflow
10. Anna Romberg Hässleholms AIS
11. Maria Rydlund Tormestorp
12. Linda Vartanian
13. Ann-Louise Zander HÄSSLEHOLM
Nr. Namn Förening/Stad
1. Daniel Liljedahl Perstorp
2. Jörgen Lundberg Sockertoppen IF
3. Michael Petersson Hässlehom
4. Jakob Romberg Hässleholms AIS
Nr. Namn Förening/Stad
1. Vidar Albinsson Hovdala Health & Forest
2. Anders Drougge Hässleholm Freeflow Running
3. Anders Elmevik Hässleholms AIS
4. Mattias Hansson Freeflow Hässleholm
5. Martin Hedman Hässleholm Freeflow Running
6. Daniel Johansson Hässleholm
7. Mats Larson Malmö
8. Stefan Larsson Malmö
9. Michael Lindhe bkif Hässleholm
10. Joel Mörck Hässleholms OK
11. Ross Nugent Tyringe
12. Marcus Ottoson Hässleholm Miljö
13. Håkan Palm FK Boken
14. Karl Rasmusson Hässleholm freeflow
15. Lukas Romberg IFK Hässleholm
16. Mathias Romberg Hässleholms AIS
17. Sune Sandén Sösdala
18. Kristoffer Willysson Tyringe
19. Jonas Åkesson Hässleholm Miljö
Nr. Namn Förening/Stad Klass
1. Vidar Albinsson Hovdala Health & Forest Lång (10 km) - Herr
2. Elna Andersson Helsingborg Lång (10 km) - Dam
3. Madelene Andersson Kort (5 km) - Dam
4. Anders Drougge Hässleholm Freeflow Running Lång (10 km) - Herr
5. Anders Elmevik Hässleholms AIS Lång (10 km) - Herr
6. Mattias Hansson Freeflow Hässleholm Lång (10 km) - Herr
7. Martin Hedman Hässleholm Freeflow Running Lång (10 km) - Herr
8. Sofie Hovander Freeflow running Hässleholm Kort (5 km) - Dam
9. Daniel Johansson Hässleholm Lång (10 km) - Herr
10. Annika Karlsson FK Snapphanarna Lång (10 km) - Dam
11. Ylva Karlsson Släkten Lång (10 km) - Dam
12. Matilda Kristen ÅStrand Eslöv Kort (5 km) - Dam
13. Mats Larson Malmö Lång (10 km) - Herr
14. Susanne Larson Malmö Lång (10 km) - Dam
15. Jana Larsson Hässleholm Freeflow Lång (10 km) - Dam
16. Stefan Larsson Malmö Lång (10 km) - Herr
17. Agneta Levin Freeflow running Hässleholm Kort (5 km) - Dam
18. Daniel Liljedahl Perstorp Kort (5 km) - Herr
19. Michael Lindhe bkif Hässleholm Lång (10 km) - Herr
20. Ann-Margret Lindquist Sösdala Lång (10 km) - Dam
21. Jörgen Lundberg Sockertoppen IF Kort (5 km) - Herr
22. Joel Mörck Hässleholms OK Lång (10 km) - Herr
23. Lotta Mörck Hässleholms OK Lång (10 km) - Dam
24. Ross Nugent Tyringe Lång (10 km) - Herr
25. Marcus Ottoson Hässleholm Miljö Lång (10 km) - Herr
26. Håkan Palm FK Boken Lång (10 km) - Herr
27. Caroline Persson HLK-92 Lång (10 km) - Dam
28. Lena Persson Hässleholm Kort (5 km) - Dam
29. Michael Petersson Hässlehom Kort (5 km) - Herr
30. Karl Rasmusson Hässleholm freeflow Lång (10 km) - Herr
31. Marie-Louise Rasmusson Hässleholm freeflow Lång (10 km) - Dam
32. Anna Romberg Hässleholms AIS Lång (10 km) - Dam
33. Jakob Romberg Hässleholms AIS Kort (5 km) - Herr
34. Lukas Romberg IFK Hässleholm Lång (10 km) - Herr
35. Mathias Romberg Hässleholms AIS Lång (10 km) - Herr
36. Maria Rydlund Tormestorp Lång (10 km) - Dam
37. SARA SAND ÖLLSJÖ Kort (5 km) - Dam
38. Sune Sandén Sösdala Lång (10 km) - Herr
39. Linda Vartanian Lång (10 km) - Dam
40. Kristoffer Willysson Tyringe Lång (10 km) - Herr
41. Ann-Louise Zander HÄSSLEHOLM Lång (10 km) - Dam
42. Jonas Åkesson Hässleholm Miljö Lång (10 km) - Herr

Anmälningslistan uppdateras manuellt efter att betalningen registrerats.

Om ditt namn saknas i listan så skicka ett mail till gtr@hassleholmsok.nu

Tillbaka till hemsidan


Hässleholms Orienteringsklubb